fbpx
+371 29105541 arturs.zeila@inbox.lv

MŪSU PRODUKCIJA

Pie mums granīta izstrādājumi ir plašā piedāvājumā – dažādos izmēros, krāsās un biezumā. Kā materiālam granītam ir daudzpusējs pielietojums, sākot no kapu pieminekļiem, līdz pat galda virsmām, dizaina elementiem un bruģim

Kapu pieminekļi un apmales

Pie mums jūs atradīsiet gan  gatavus kapu pieminekļu modeļus, gan arī  ir iespēja pasūtīt individuālu kapakmeni un kapu apmali, atbilstošu jūsu vēlmēm un iespējām. Kapu pieminekļi Rēzeknē variē gan piedāvājuma, gan cenas ziņā. “Dzirkaļi-Z” piedāvājumā  atrodamas gan gatavas kapu pieminekļu formas, gan arī izveidosim Jūsu vēlmēm atbilstoša materiāla un formas kapu pieminekli. Veicam gan gravējumus, gan arī pieejami uzliekamie burti un krusti.

Piedāvājam:

  • Dažādu granīta šķirņu izvēli un apstrādi
  • Dizaina sagatavošanu
  • Izstrādājuma nogādāšanu un uzstādīšanu,
  • Kapu kopiņas iekārtošanas elementus.

Realizējam individuālus pasūtījumus pēc klienta vēlmēm un skicēm, kā arī piedāvājam savu redzējumu to uzlabošanai.

Kapu kopiņas ierīkošana ir nozīmīgs process, piedāvājam gan slēgta un atvērta tipa apmales, gan  granīta soliņus, gan arī dažādus dizaina elementus- vāzes, kapu kopiņas norobežošanai nepieciešamo, gan arī bruģi, krustiņus, svečturus, kuros ir granīta elementi.

 

AKMENS VIRSMAS MĀJAI

Granīta galda virsmas jau sen pazīstamas ar savu izturību pret skrāpējumiem un mūža garantiju, viegli kopjams, izturīgs pret lielu karstumu, noturīgs pret pelējumu.

Granītam ir plašs pielietojums un tas atzīmējams kā labākā izvēle vannas istabai, pirtij un virtuvei. Der arī kā palodze, pakāpieni vai granīta flīzes.  Granīta risinājumi atrodami arī sīkumos – kā svečturi, disku turamie vai paliktņi. Izstrādājumi ir traipu un robu izturīgi, pietiekami izturīgi griešanai.

Granīts ir kā radīts jūsu fantāzijai, piedāvājam visdažādāko krāsu un rakstu granītu. Tāpat kā citi augstas klases virsmu materiāli, arī granīts, regulāri un kārtīgi tīrīts, neradīs nekādas veselības un sanitārās problēmas.

Akmens parasti pieņem telpas temperatūru, bet ir nedaudz vēsāks. Savukārt tiešu saules staru iedarbībā, akmens vairāk uzkarsīs. Lai mākslīgi regulētu akmens virsmas temperatūru, var izmantot dažādas grīdu un virsmu apsildes vai dzesēšanas tehnoloģijas.

DĀRZAM

  • Gaumīgi dārza elementi
  • Granīta galdi un soli
  • Akmens bruģi un apmales

Akmens – tas ir ieguldījums, kas kalpos mūžīgi, saglabājot to pašu skaistumu, kāds bija uzstādīšanas sākumā. Granīts un marmors ir dabīgi un ļoti izturīgi materiāli, kas arī nosaka to vērtību.

Sazinieties ar mums sakarā ar jebkuru Jums interesējošu jautājumu!

MŪSU TĀLRUNIS

+371 29105541

Ražošanas bāze

Meža iela 37, Rēzekne

E-PASTS

arturs.zeila@inbox.lv

DARBA LAIKS

Pirm-Piektd: 8:00- 18:00