KAPU PIEMINEKĻI UN KAPU APMALES

Kapu pieminekļi Rēzeknē variē gan piedāvājuma, gan cenas ziņā. Piedāvājam plašu kapu pieminekļu klāstu, kā arī izgatavojam tos pēc individuāliem pasūtījumiem atbilstoši jūsu vēlmēm un iespējām. “Dzirkaļi-Z” piedāvājumā  atrodamas gan gatavas kapu pieminekļu formas, gan arī izveidosim  Jūsu vēlmēm atbilstoša materiāla un formas kapakmeni. Veicam gan gravējumus, gan arī pieejami uzliekamie burti un krusti. Tāpat arī firmas piedāvājumā atrodami citi granīta izstrādājumi, piemēram, kapu apmales, kā arī viss kapu kopiņas iekārtošanai nepieciešamais, ar ko variet iepazīties zemāk.

 

KAPU KOPIŅU IEKĀRTOŠANA

Kapu kopiņas ierīkošana ir nozīmīgs process, piedāvājam to atvieglot ielūkojoties mūsu piedāvātajā kapu kopiņas iekārtošanai nepieciešamo lietu katalogā- piedāvājam gan slēgta un atvērta tipa apmales, gan  granīta soliņus, gan arī dažādus dizaina elementus – vāzes, kapu kopiņas norobežošanai nepieciešamo, gan arī bruģi, krustiņus, svečturus, kuros ir granīta elementi.

Tāpat pie mums jūs atradīsiet gan  gatavus kapu pieminekļu modeļus, gan arī  ir iespēja pasūtīt individuālu kapakmeni un kapu apmali, atbilstošu jūsu vēlmēm un iespējām. Piedāvājam dažādu granīta šķirņu izvēli un apstrādi, dizaina sagatavošanu un izstrādājuma nogādāšanu un uzstādīšanu, kā arī citus saistītos pakalpojumus, piemēram, kapu kopiņas iekārtošanas elementus. Realizējam individuālus pasūtījumus pēc klienta vēlmēm un skicēm, kā arī piedāvājam savu redzējumu to uzlabošanai.