Pie mums granīts ir plašā piedāvājumā – dažādos izmēros, krāsās un biezumā. Kā materiālam granītam ir ļoti daudzpusējs pielietojums, sākot no kapu pieminekļiem, līdz pat galda virsmām, dizaina elementiem un bruģim. Ar dažādo granīta pielietojumu varat iepazīties sadaļā pakalpojumi.

Ir vairāki iemesli, kas ietekmē akmens cenu. Materiāla cenu nosaka tā pieejamība un oriģinalitāte. Ne visi akmens veidi būs vienādi, ja salīdzināsiet to pašu akmeni starp vairākiem piegādātājiem, tādēļ der uzmanīties – kvalitatīvam akmenim ir skaidri kristāli, gluda, vienmērīgi pulēta virsma un nav slīpmašīnas atstātas pēdas.

Mūsdienās granītu vairs nevar uzskatīt materiālu, ko var atļauties vien turīgi cilvēki. Tas ir pieejams arī par ļoti demokrātiskām cenām. Tai pat laikā, protams, dabā ir sastopami arī retāki un dārgāki eksemplāri, kas ir nēpārspējami savā krāšņumā. Tā kā to resursi dabā sāk izsīkt, tie uzskatāmi par ekskluzīviem materiāliem.

Akmens izstrādājumu cenas nosaka virsmu malu profils, sarežģītu formu izzāģēšana un citas īpašas prasības. Arī pasūtījuma termiņš sadārdzina galaprodukta izmaksas. Dzirkaļi-Z piedāvā plašu granīta materiālu spektru, sākot no izplatītākiem granīta veidiem līdz pat ekskluzīviem akmeņiem.