+371 29105541 Meža iela 37, Rēzekne arturs@dzirkaliz.lv

Akmens virsmas mājai

Granīts iet roku rokā ar dizainu un lieliski iederas interjera risinājumos mājā. Akmens galda virsmas jau sen pazīstamas ar savu izturību pret skrāpējumiem un mūža garantiju, viegli kopjams, izturīgs pret lielu karstumu, noturīgs pret pelējumu.

Pie mums ir plašākais akmens izstrādājumu piedāvājums visdažādākajai gaumei un pielietojumam – sākot no dārza dizaina elementiem līdz palodzēm, kamīna detaļām un soliņiem, tāpat piedāvājam arī vides objektus – pakāpienus, akmens galda virsmas, skulptūru postamentus, akmens palodzes.

Granītam ir plašs pielietojums un tas atzīmējams kā labākā izvēle vannas istabai, pirtij un virtuvei. Der arī kā palodze, pakāpieni vai granīta flīzes. Granīta risinājumi atrodami arī sīkumos – kā svečturi, disku turamie vai paliktņi. Izstrādājumi ir traipu un robu izturīgi, pietiekami izturīgi griešanai. Piedāvājam dažādus dekoratīvus elementus, pirtsakmeņus, akmens bumbas, kā arī citus akmens izstrādājumus mājai un kapu kopiņas iekārtošanai, piemēram, granīta vāzes, svečturus.

Granīts ir kā radīts jūsu fantāzijai, piedāvājam visdažādāko krāsu un rakstu granītu, ar kuru varat iepazīties sadaļā materiāls. Tāpat kā citi augstas klases virsmu materiāli, arī granīts, regulāri un kārtīgi tīrīts, neradīs nekādas veselības un sanitārās problēmas. Akmens parasti pieņem telpas temperatūru, bet ir nedaudz vēsāks. Savukārt tiešu saules staru iedarbībā, akmens vairāk uzkarsīs. Lai mākslīgi regulētu akmens virsmas temperatūru, var izmantot dažādas grīdu un virsmu apsildes vai dzesēšanas tehnoloģijas.

Akmens virsma – tas ir ieguldījums, kas kalpos mūžīgi, saglabājot to pašu skaistumu, kāds bija uzstādīšanas sākumā. Granīts un marmors ir dabīgi un ļoti izturīgi materiāli, kas arī nosaka to vērtību.

Akmens virsmas

Interjera elementi

Akmens Palodzes